جدیدترین ابزار های کاربردی فتوشاپ

تبدیل تصاویر به بلوپرینت یا اسکیس در فتوشاپ

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

تبدیل تصاویر به بلوپرینت یا اسکیس در فتوشاپ

دسته بندی : فتوشاپ تاریخ : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶

تبدیل تصاویر به بلوپرینت یا اسکیس در فتوشاپ

سلام تو این تکنیک یکی از کارهایی که ممکنه قبلا دیده باشید رو با هم انجام میدیم. میخوایم تو این تکنیک عکس از حالت اسکیس بیاد و فید بشه تو تصویر اصلی خودش.

میتونید آموزش رو با IDM و کیفیت ۷۲۰ هم دانلود کنید از همین آپارات که براتون گذاشتیم. فقط حواستون باشه که بالاترین کیفیتش رو واسه دانلود استفاده کنید:

 


درباره ی سعید مسعودنیا


سعید مسعودنیا هستم عاشق دیزاین، طراحی و خلاقیت و نوآوری. البته اینها شغلم هم هستن. کاردانی نرم افزار کامپیوتر را از دانشگاه سجاد مشهد گرفتم و بعد از اون در رشته ی مهندسی طراحی صنعتی در دانشگاه آزاد مشهد مشغول به تحصیل شدم. همیشه از یک طرف عاشق هنر و طراحی و هنرهای بصری بودم و از طرف دیگه عاشق حل مساله و محاسبات و همین علاقه ی دو جانبه باعث شد تا رشته ی مهندسی طراحی صنعتی رو به عنوان رشته ی اصلی خودم انتخاب کنم.
سال ها پیش طراحی رو به عنوان هنر اصلی خودم انتخاب کردم و بعدها که با فتوشاپ و هنرهای دیجیتالی آشنا شدم، متوجه شدم که خیلی بیشتر و بهتر از قبل میتونم به سبک کاری خودم بپردازم. در حال حاظر در شرکت خودم مشغول به کار و طراحی تعاملی هستم.
در کنار کارم کارهایی مثل نقاشی دیجیتال، فتو منیپیولیشن، عکاسی و طراحی گرافیکی و … را به صورت تفریحی و انفرادی کار میکنم و همیشه از یاد دادن آموخته هام به دیگران لذت میبرم.


قبلی: ایجاد افکت دیجیتال پینتینگ بر روی تصاویر در فتوشاپ
بعدی: دوره حرفه ای آموزش رتوش تصاویر در فتوشاپ